O nas  Partnerzy  Galeria  Kontakt

SZTUKA TWORZENIA WNĘTRZ...

Gabriela Studio specjalizuje się w projektowaniu dekoracji okien, aranżacji mieszkań, domów, pomieszczeń użyteczności publicznej oraz sprzedaży artykułów wyposażenia wnętrz.

Do naszego asortymentu należą:
tkaniny dekoracyjne, zasłonowe i tkaniny obiciowe, wszelkiego rodzaju karnisze, tapety ścienne, dywany, wykładziny dywanowe, meble tapicerowane (w tym przeprowadzanie renowacji konstrukcji drewnianych, wymiana tapicerki), usługi stolarskie - szafy, zabudowy, garderoby.

Oferujemy kompleksową obsługę. Jej pierwszym etapem jest spotkanie, które odbywa się u klienta. Nasz projektant dopasowując do stylu i klimatu wnętrza ustala szczegóły dekoracji (formę, kolorystykę i rodzaj tkaniny). Przy tym staramy się zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta i spełnić oczekiwania klienta. Po przedstawieniu kosztorysu i akceptacji klienta następuje realizacja (szycie, montaż i upinanie dekoracji). Czas realizacji wynosi od 10 do 21 dni w zależności od zamówienia.

Świadczymy również usługę serwisu dekoracji (demontaż, pranie chemiczne i ponowne upinanie).

Ponadto śledzimy na bieżąco zmieniające się trendy w sztuce i modzie. W związku z powyższym po pół roku przedstawiamy nową kolekcję tkanin.

Nasza szeroka oferta i starannie dopasowana kolekcja daje nam ogromną swobodę w dekorowaniu wnętrz bardzo nowoczesnych, klasycznych oraz stylowych.

Wysoką jakość naszych usług zawdzięczamy między innymi współpracy z renomowanymi firmami takimi jak:
Jab Anstoetz, Arte, Designers Guild, Chivasso, Kobe, Malabar, Casavalentina, Fisher, Büsche


 

Copyright © 2007-2014 Gabriela Studio. Projekt i realizacja: Daniel Dmytrowski

Gabriela Studio | ul. Ostrobramska 75c | 04-175 Warszawa | Telefon: 22 611 70 350

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!