O nas  Partnerzy  Galeria  Kontakt

NASI PARTNERZY...

Jab - niemiecka firma oferująca tkaniny dekoracyjne, tkaniny obiciowe i tapety ścienne. Prezentuje zwiewne i lekkie tkaniny, ciężkie i grube żakardy oraz najbardziej skrajną tematykę deseni: od klasyki po ultra nowoczesność. Firma zaspokaja najbardziej wyrafinowane gusta.

Designers Guild - angielska firma prezentujaca odważne wzornictwo tkanin i tapet ściennych. Główny projektant Tricie Guild przedstawia nietuzinkowe rysunki oraz mocne zestawienia kolorów.

Arte - belgijska firma oferująca tkaniny dekoracyjne, tkaniny obiciowe i tapety ścienne o delikatnej kolorystyce i ciekawym wzornictwie inspirowanym naturą. Wszystko jest nacechowane lekkością i elegancją. Ofertę obejmuje wzornictwo klasyczne.

Romo - angielska firma oferująca tkaniny dekoracyjne, tkaniny obiciowe i tapety ścienne. W niezwykły wręcz sposób łączy wzornictwo klasyczne ze współczesnym.

Ralph Lauren - z bardzo szerokiej oferty tego wybitnego projektanta szczególnie polecamy wyjątkowe tkaniny i tapety ścienne. Każdy produkt sygnowany tą marką wyróżnia się niezwykłą dbało_cią o szczegóły, która zapewnia wysoki prestiż.

SAHCO - firma współpracująca z uznanymi na świecie projektantami z ogromnym doświadczeniem. Jej styl wyrażają tapety, tkaniny, wykładziny i dywany i pasmanteria. Prekursor stylu modern classic w branży tkaninowej.

Malabar - angielska firma oferująca tkaniny dekoracyjne i zasłonowe wyróżnia się malowniczością. Cechuje ją bogactwo i nasycenie kolorów.

Chivasso - niemiecka firma oferująca nowoczesne tkaniny i tapety ścienne nie tylko do nowoczesnych wnętrz, ale też do bogatych klasycznych wnętrzy. Dzięki zbiorom Chivasso wnętrza stają się wystarczająco wszechstronne, by być ponadczasowe!

Kobe - europejska firma dzięki której wnętrza nabierają stylowych i innowacyjnych cech. Z firmą współpracujemy jako jedni z nielicznych w Polsce.

Johanes Wellmann - międzynarodowe włókiennicze przedsiębiorstwo oferujące ekskluzywną tapicerkę i tkaniny dekoracyjne.

Casavalentina - włoskie karnisze wykonywane przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologicznie procesów, które zapewniają im najwyższą jakość. Ponadto produkty cechuje nietuzinkowe wzornictwo i prestiż.

Büsche - niemiecka precyzja w zakresie dekoracji okien. Karnisze produkowane przez tą firmę cechują się wysoką jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Fisher - polskie karnisze z czystego mosiądzu najczęściej sprzedawane w wersji starzonej (patynowanej).

Karnisze - Anna Cegielska - polskie mosiężne karnisze wysokiej jakości szczególnie polecane do wnętrz art deco. Firma oferuje również karnisze nowoczesne.


 

Copyright © 2007-2014 Gabriela Studio. Projekt i realizacja: Daniel Dmytrowski

Gabriela Studio | ul. Ostrobramska 75c | 04-175 Warszawa | Telefon: 22 611 70 350

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!